Vers és prózamondó verseny

Az általános iskolai vers- és prózamondó versenyek nem csupán a szavalókészség fejlesztését szolgálják, hanem az önkifejezés, az önbizalom és a nyelvi kultúra ápolásának is fontos eszközei. Ezek az események lehetőséget adnak a diákoknak, hogy megosszák egymással gondolataikat, érzéseiket és kreativitásukat, miközben mélyebb betekintést nyernek a költészet és a próza világába.

Kerületünkben évek óta iskolánk ad otthont a verseny döntőjének. Külön öröm ez számunkra, hiszen az előadásokon mi már minden résztvevőt a házi versenyük győzteseként köszönthetünk. 

Az alábbiakban álljon itt egy rövid összefoglaló, melynek segítségével felidézhetjük a verseny hangulatát:

Aki a versenyműveket teljes terjedelmében szeretné meghallgatni, ebben a felvételben biztosan nagy örömét leli:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük