A beiratkozás hagyományosan a következőképpen kerül megrendezésre:

Iskolánkban minden évben hatalmas előkészület előzi meg a következő tanévben beiratkozó elsősök befogadását.

A leendő elsőseinknek már az iskolába lépés előtti tanévben játszóházakat szervezünk, ahol célirányos foglalkozások közben ismerkedhetnek meg a leendő tanító nénikkel.

Közelgő eseményeink:

2022.11.16-án (szerda) és 2023.02.22-én (szerda) nyílt nap lesz.

Jelentkezés a nyílt napokra

Az érdeklődők a honlapon októberben megjelenő adatlap kitöltése és visszaküldése után vehetnek részt az eseményen (max.40 fő).

Játszóházaink tervezett időpontja:

2023.01.14. 11.00 óra
2023.02.18. 11.00 óra
2023.03.18. 11.00 óra

A leendő elsős tanító nénik:

Judit néni

Betti néni

A játszóházak januártól márciusig, havonta egyszer (szombatonként) lehetővé teszik, hogy a leendő elsősök és szüleik megismerkedjenek az iskolai környezettel, a leendő tanító nénivel, az osztályteremmel.

Nagyon sokan már ismerősként jönnek, hiszen a nagyobb testvér, unokatestvér már ide jár, vagy járt.

A gyerekeket már a kapuban fogadják a tanító nénik, majd bevezetik őket és szüleiket egy közös helységbe, ahol az igazgatók bemutatkoznak, bemutatják a kollégákat. Ezt követően a gyerekek a tanító nénikkel elvonulnak az osztálytermekbe, ahol foglalkozáson vesznek részt.

Alkalmanként egy-egy művésztanár is foglalkozik a gyerekekkel.

A pontos időpontokról, tudnivalókról, illetve az esetleges változásokról honlapunkon és facebook oldalunkon tájékozódhatnak.