A beiratkozás hagyományosan a következőképpen kerül megrendezésre:

Iskolánkban minden évben hatalmas előkészület előzi meg a következő tanévben beiratkozó elsősök befogadását.

A leendő elsőseinknek már az iskolába lépés előtti tanévben játszóházakat szervezünk, ahol célirányos foglalkozások közben ismerkedhetnek meg a leendő tanító nénikkel.

Közelgő eseményeink:

A 2024/2025. tanévre történő általános iskolai beiratkozás időpontja:

2024. április 18-19. (csütörtök-péntek).

A szülőnek a beiratkozás napján személyesen meg kell jelenni az
intézményben és a beiratkozáshoz szükséges dokumentumok,
nyilatkozatok eredeti példányát be kell mutatni.

A beiratkozáshoz szükséges adatok azonban előzetesen, a KRÉTA
rendszeren keresztül is megküldhetők az intézmény számára, gyorsítva
ezzel az általános iskolai beiratkozás folyamatát.

Az elektronikus jelentkezési folymat leírását az alábbi gombra kattintva tekinthetik meg:

A leendő elsős tanító nénik:

Pendzsi néni

Gyöngyi néni

A játszóházak januártól márciusig, havonta egyszer (szombatonként) lehetővé teszik, hogy a leendő elsősök és szüleik megismerkedjenek az iskolai környezettel, a leendő tanító nénivel, az osztályteremmel.

Nagyon sokan már ismerősként jönnek, hiszen a nagyobb testvér, unokatestvér már ide jár, vagy járt.

A gyerekeket már a kapuban fogadják a tanító nénik, majd bevezetik őket és szüleiket egy közös helységbe, ahol az igazgatók bemutatkoznak, bemutatják a kollégákat. Ezt követően a gyerekek a tanító nénikkel elvonulnak az osztálytermekbe, ahol foglalkozáson vesznek részt.

Alkalmanként egy-egy művésztanár is foglalkozik a gyerekekkel.

A pontos időpontokról, tudnivalókról, illetve az esetleges változásokról honlapunkon és facebook oldalunkon tájékozódhatnak.