Advent az iskolában

Advent időszaka minden évben sok izgalmas programot tartogat. Természetesen Mikulás is meglátogatta iskolánkat! Az idei évben is megrendeztük az adventi kézműves napot, ahol tanulóink különféle kézmművesprogramokon vehettek részt. Készültek gyönyörű ajándékok, adventi díszek. Eredeti kódexekről készült másolatok üdvőzlőkártyákon és könyvjelzőkön jelenhettek meg. 

A Karácsonyi Koncert az ünnep és az adventi időszak  fénypontja. Ilyenkor minden osztály és kórusaink is egy-egy kisebb programmal készül, amit egymás és a szülők számára is előadnak. Hagyományosan két alkalommal az alső és a felső tagozat hangversenyét hallgathattuk meg. 

Karácsony ünnepére a kézműves foglalkozások, a hangversenyek mellett szípadi előadással is készült több osztály.  Tekintsük meg ebben az összeállításban a 8. osztály előadását.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük