Játszóházak, képességfelmérés

Jelentkezés képességfelmérésre

Az alábbi űrlapokon keresztül tudnak jelentkezni  a képességfelmérésre. Mivel a tapasztalatok alapján nagy a túljelentkezés, kérjük, csak azok töltsék ki, akik komolyan gondolkodnak gyermekük művészeti nevelésében!

Jelentkezés a  játszóházakra

Tisztelt Szülők!
Kérjük, vegyék figyelembe, hogy egy alkalommal maximum 30 főt tudunk fogadni. Egy játszóházra jelentkezzenek, hogy mindenkinek legyen alkalma legalább egyszer belekóstolni iskolánk hangulatába.
Gyerekenként egy felnőttet tudunk beengedni(ikreknél is)! Ikrek esetében mindkét gyermek nevét írják be a második kérdésnél! A programokról a megelőző héten e-mail-ben tájékoztatást küldünk!
Köszönettel: Intézményvezetés

Jelentkezés nyílt napra

Az alábbi űrlapon 2024. február 22-i nyílt napra tudnak jelentkezni, ahol bepillantást nyerhetnek iskolánk életébe.
Kérjük, hogy csak felnőttek érkezzenek a nyílt órákra, az óvodás gyerekeket most erre a programra nem várjuk.

A részletes programról e-mail-ben értesítjük Önöket!