Ebédbefizetés

Fontos információk az étkezési térítés on-line felületen történő, bankkártyás díjfizetéséhez:

  • a felhasználói név és jelszó igénylése a gyermek nevének, iskolájának/óvodájának és osztályának/csoportjának megadásával az ebedbefizetes@igi22.hu e-mail címre küldött levéllel történik, az online belépéshez szükséges adatokat az igénylést követő munkanapon megküldjük,
  • az adott időszakban mindig a következő havi rendelés igényelhető,
  • a rendeléseket minden hónap első napján reggel 8.00 órától, az adott hónap 15. napján 24.00 óráig lehet megtenni. A rendelés CSAK a befizetéssel valósul meg,
  • ezt követően csak a pótbefizetési napon az iskolában, készpénzben tudják az étkezést megrendelni,
  • az on-line felületen a tárgyhavi rendelések lemondására is lehetőség van, a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon, reggel 9 óráig. A lemondás kizárólag az étkezésre vonatkozik, ettől függetlenül az iskolát is értesíteni kell a gyermek esetleges hiányzásáról,
  • Intézményváltás esetén új kód igénylése szükséges.

E-napló

A digitális osztálynapló minden internetkapcsolattal rendelkező számítógépről elérhető, nem szükséges külön programot telepíteni. 
Mobiltelefonról alkalmazáson keresztül is olvasható.

Adatvédelmi tájékoztatás