Iskolánk életében a tanév vége elválaszthatatlan a zenétől és az énekszótól. Hosszú évekre visszanyúló, szép hagyományunk, hogy az év utolsó heteiben a zömében osztályokból és évfolyamokból alakult kórusaink színpadra lépnek, hogy bemutassák az egész éves lelkes munkájuk gyümölcsét.
Az idei esztendő azonban tartogatott néhány izgalmas újdonságot:
Egy nap, dupla élmény: Ezúttal egyetlen, zenével teli napon lépett közönség elé az alsó és a felső tagozat összes kórusa.
Új helyszín: Idén a Klauzál Ház impozáns színháztermében tarthattuk meg a koncerteket, ami ünnepélyes keretet adott a gyerekek előadásának.
A bemutatók fantasztikusan sikerültek! Kicsik és nagyok egyaránt kitettek magukért, a közönség vastapsa és az arcokon látható mosoly pedig hűen tükrözte a produkciók óriási sikerét. Köszönjük a felkészítő pedagógusok áldozatos munkáját és a gyerekek szűnni nem akaró energiáját!
Kérjük, fogadják olyan szeretettel az erről készült videós összefoglalót, amilyen lelkesedéssel a diákjaink énekeltek a színpadon!

