Nyitott órák 4. osztályban

Kedves Szülők!

Fogadják szeretettel most elkészült kisfilmjeinket, melyeken keresztül egy kis ízelítőt, betekintést szeretnénk nyújtani leendő felső tagozatos diákjaink számára. Intézményünk pedagógusai nagy szeretettel, magas fokú hivatástudattal és szakmai felkészültséggel várják a gyerekeket.

Az alsó tagozatból való átmenetet igyekszünk örömtelivé és zökkenőmentessé tenni. Kiemelt fontosságú számunkra a kialakult osztályközösségek értékeinek megőrzése, a barátságok, társas kapcsolatok erősítése.

Pedagógiai hitvallásunk legfontosabb gondolata végigkíséri a felső tagozatos éveket is:

a gyermeket nevelni és oktatni csak határtalan szeretettel és elfogadással lehet.

Nyolcadikos diákjaink felkészülve, versenyképes tudással vágnak bele a felvételi folyamatokba, s később kiválóan megállják helyüket a választott középiskolai intézményekben.

Történelem és zene

Winnington-Ingram Johanna és