Itt a farsang, áll a bál!

Hagyományunkhoz híven idén is megrendeztük színes farsangi mulatságunkat. A gyermekek vidám jelmezekbe öltözve, felszabadultan élvezték a zenés, táncos, játékos iskolai karnevált. 

A gyermekek nagy kedvence minden évben az álarcos felvonulás, ahol mindenki bemutathatja jelmezét. Nálunk minden öltözék dobogós helyen végez, hisz annyira egyedi és ötletes maskarák sorakoznak fel, nem is tudnánk különbséget tenni közöttük.

Igazi meglepetés a gyermekek számára, hogy kedves tanáraik is mindig beöltöznek. Voltunk már foci csapat, mignonok, idén pedig visszautaztunk saját gyermekkorunkba, és kislánynak öltöztünk, nagy derültséget keltve ezzel a gyerekek körében.

A nap fénypontja pedig a várva várt tombola! A gyerekek izgatottan várják a meglepetés ajándékokat, igazi kincsként őrzik őket. Az egész napos játék, móka és nevetés, a finom falatok feldobják, színesítik iskolai életünket, és minden évben emlékezetes esemény marad mind a gyerekek, mind a pedagógusok számára.

Már most azon gondolkodunk, hogy jövőre milyen maskarával lepjük meg a gyerekeket..

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük