Itt a farsang áll a bál!

A farsang az év egyik legkedveltebb időszaka, amely a téli időszakot búcsúztatja, és a tavasz közeledtét ünnepli. Az egyik legismertebb hagyomány az álarcok és jelmezek viselése, mely a farsangi bálok és felvonulások elengedhetetlen részei. A karneváli hangulatot számos vidám játék és verseny jellemzi.

A farsangi vigadalom régi hagyományokkal rendelkezik iskolánkban. Az események során a diákok és a tanárok különböző kosztümökbe bújnak, vidám játékokat játszanak, és ötletes műsorszámokkal szórakoztatják a közönséget. Az iskolai farsangi ünnepségek egy nagyszerű lehetőséget nyújtanak a diákoknak arra, hogy kifejezzék kreativitásukat, és minőségi időt töltsenek együtt barátaikkal és tanáraikkal.

Az alsó tagozat előadásai:

Az első osztály jelmezei:

A felső tagozat jelmezei:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük